چرا حفاظ استیل را انتخاب کنیم

ساخت وبلاگ
چکیده : حفاظ‌ جزو مصالح ساختمانی و عناصر معماری است که می‌تواند تا حد زیادی در امنیت خانه‌ها ... با عنوان : چرا حفاظ استیل را انتخاب کنیم بخوانید :

حفاظ‌ جزو مصالح ساختمانی و عناصر معماری است که می‌تواند تا حد زیادی در امنیت خانه‌ها مؤثر باشد. کاربری اصلی حفاظ جهت افزایش ایمنی و حفاظت از فضاهای باز و یا بسته مورد نظر است. بی شک برای تحقق چنین هدفی می بایست از آلیاژ مناسبی استفاده شود که استیل با خاصیت ضد اسیدی و ضد زنگ و با کیفیت مطمئن خود گزینه ای مناسب برای این کار می باشد. حفاظ استیل نسل جدیدی از سیستم های ایمنی و حفاظت از ساختمان می باشد که علاوه بر زیبایی از استحکام بالاتری در مقایسه با انواع حفاظ آهنی مانند حفاظ سر نیزه ای {رایج سنتی} برخوردار است. البته برای حفاظ روی دیوار حیاط بهترین گزینه همان حفاظ های مدرن آهنی (حفاظ لاله ای، حفاظ نیزار، حفاظ آبشاری، حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ کمانی و …) می باشد.

حفاظ استیل به اندازه ای مورد اطمينان است که اولین بار اکثر بانک ها از آن به عنوان سيستم حفاظتی خود استفاده کرده و همچنان نیز مي کنند. با توجه به این که اولین بار در بانک ها استفاده شد؛ امروزه به طور کلی گاهی به تمام انواع حفاظ صرف نظر از مکان کاربرد آن، حفاظ بانکی گفته می شود.

 امروزه حفاظ استیل علاوه بر بانک ها در اماکن مسکونی و درب ها و پنجره ها و بالکن ها و فروشگاه ها نیز به کار می رود و در واقع در هر جایی که حفاظت و زیبایی در آن مهم است مانند بانک ها، فروشگاه های بزرگ و کوچک، پاساژها، صرافی ها، طلافروشی و … می توان از حفـاظ استفاده نمود.

روش های متعددی برای نصب حفاظ بانکی وجود دارد که هرکدام از آنها، دارای مزیت ها و معایب خاصی می باشد. مهمترین نکته در مورد نصب حفاظ استیل، اتصال لوله و میلگرد آهنی داخل لوله به پروفیل می باشد. استفاده از جوش و پیچ، بیشترین کاربرد را در بین روش ها دارد.

دلایل برتری حفاظ استیل نسبت به سایر انواع حفاظ

حفاظ استیل  در برابر خوردگی مقاوم می باشد

استیل در برابر خوردگی مقاومت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل برای ساخت حفاظ بسیار مناسب است. حفاظ استیل از این جهت که معمولا در فضای باز قرار می گیرد. باید از موادی ساخته شود که در برابر زنگ زدگی و خراب شدن، مقاومت داشته باشد.

حفاظ استیل ضد زنگ نیازی به رنگ ندارد

حفاظ های ساخته شده از جنس استیل بسیار براق و شفاف هستند. و به دلیل صیقلی بودن نیازی به رنگ کردن ندارند. از این رو به مرور زمان زیبایی خود را از دست نداده و همچنان جذاب باقی می مانند.

حفاظ استیل انعطاف پذیر است

از آنجا که استیل ضد زنگ آلیاژ بادوامی می باشد، و قابلیت انعطاف خوبی هم دارد. می توان آن را خم و منحنیکرد. و برای ساخت طرح های مد روز از ان استفاده کرد. حفاظ قابل استفاده برای بالکن های پاسیو، پنجره ها، پله ها و … بسیار عالی می باشد.

حفاظ استیل ایمنی بالایی دارد

در حال حاضر حفاظ یکی از مدرن ترین سیستم های حفاظتی قابل نصب در مکان های مختلف می باشد. حفاظ های علاوه بر زيبايی ، در مقایسه با حفاظ های آهنی دارای استحکام زیادی هستند .به همین دلیل نحوه جوشکاری حفاظ ها بسیار اهمیت دارد. این حفاظ ها به قدری محکم هستند که در حال حاضر تمامی بانک ها از این حفاظ استفاده می کنند. برای این که امنیت این حفاظ ها بالاتر رود. می بایست تا داخل لوله‌ ی بین پروفیل ها پر باشد. به این دلیل احتمال عبور سر و بدن از بین می رود و در نتیجه امنیت کار بالا می رود.

...
نویسنده : مبنا بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396 ساعت: 12:31